Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z akumulatorem, Jak odpaliło to nie można zgasić ...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Lukas25wsm
    odpinać poduszkę
    nie trzeba
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #27
      Byłem u gościa i o dziwo pokazało błąd przekaźnika 438. Skrzynka obok akumulatora z bezpiecznikami. Ale to wcześniej jak wyjmowałem go to auto gasło ale tu znajomi mówili, że nie może być walnięty. Zamówili mi go na poniedziałek, bo w Volksvagenie niema w okolicy.Jakby mało było problemów to przyrysowałem błotnik pod światłem. Miałem na zegarach brak ASR i ABS ale oczywiście musiałem chcieć podjechać pod jedną górkę z pochyleniem z ponad 45 stopni i wąsko jak to anglia i pech chciał, że musiałem zachamowić bo na 2-jce sie dławił a auto jechało z naprzeciwka to chciałem wrzucić 1 i ręczny i tylko koła mi zaboksowały (Wyłączony ASR) poszedł dym z opon :P i musiałem z 50 metrów taką serpentyna na wstecznym zjeżdzać pod kątem 45 stopni i na jednym zakręcie minimalnie przytarłem o skarpe :/. Auto 1.4 75 koni:P a waga swoje robi i obładowane troszke i ja koło 100 kg. Ale cóż niema to jak piątek 13-tego.W sumie pierwsze auto dopiero niecałe półtora roku, czlowiek uczy się na błedach i to całe życie.

      takie coś tylko 438.

      [ Dodano: Sro 18 Gru, 13 18:36 ]
      Witam. Dziś byłem w salonie seata. Mechanik popatrzył i mówi, że to coś w środku w zamku. Po wyjęciu kluczyka auto nie gasło. Ale poruszał kluczykiem i zgasło, mimo że po chwili się kontrolki zapaliły. Dziś niemiał za bardzo czasu na robotę bo miał cały dzień auta, a i cena troszkę kosmiczna 450 zł za godzinę pracy :/ i się zastanawiam czy samemu nie próbować wymienić wkładki czy tam tego co siedzi w środku. Bo on coś mówił o jakichś stykach(tylko czy to ona i nie widziałem manuala żadnego jak to rozebrać). Tylko nie wiem czy muszę wymieniać całe to wejście na kluczyk z nowymi kluczykami, bo jak tak to może lepiej i odrazu moduł komfortu zmienić i zmienić kluczyki na takie z pilotem. Pozdrawiam.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X